TOCK Automatyka

Firma TOCK-AUTOMATYKA istnieje od 1993 roku. W 2006 roku w wyniku zmian organizacyjnych powstała firma TOCK-AUTOMATYKA KRZYSZTOF TOCZYDŁOWSKI, która stopniowo przejęła od 2007 r. aktywność spółki cywilnej o tej samej nazwie na rynku.

Nasza działalność od początku ma charakter inżynierski ze specjalizacją w obszarze elektronicznych bezpośrednich pomiarów przemieszczeń liniowych i kątowych w maszynach i obrabiarkach w tym CNC, dostawach lekkich obrabiarek CNC, robotyce i mechatronice głównie do szkolnictwa zawodowego wszystkich szczebli i przemysłu narzędziowego oraz kompletnych, systemowych pracowniach CNC i robotyki na potrzeby praktycznego kształcenia zawodowego CNC i robotyki.

Reprezentujemy jako generalny przedstawiciel w Polsce następujące firmy:

telaawointeiltekLogo1 600x168

Oprócz znaczącej na krajowym rynku obecności od 1993 r. w obszarze optoelektronicznych i indukcyjnych systemów bezpośredniego elektronicznego pomiaru przemieszczeń liniowych i kątowych oraz szkoleniowych obrabiarek CNC i robotyki od 2016 roku jesteśmy producentem własnej konstrukcji narzędziowo-edukacyjnych centrów tokarskich i frezarskich CNC oraz innowacyjnego systemu szkoleniowego EXPERT CNC-FMS. W obszarze tym współpracujemy z firmą Siemens jako oficjalny certyfikowany partner szkoleniowy w Polsce. Prowadzimy i współorganizujemy szkolenia CNC w zakresie obsługi i programowania sterowników CNC Sinumerik 828D/840D sl.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
mgr inż. Krzysztof Toczydłowski