Szybki rozwój zautomatyzowanych systemów wytwarzania stwarza duże zapotrzebowanie na kształcenie w zakresie robotyki i mechatroniki. Firma TOCK-AUTOMATYKA KRZYSZTOF TOCZYDŁOWSKI od ponad 18 lat kieruje w tym zakresie szeroką i nowoczesną ofertę skierowaną do szkół i uczelni technicznych opartą na produktach światowego lidera i pioniera w tym obszarze edukacji, firmę INTELITEK (USA/Izrael). Proponujemy najefektywniejsze w praktycznym kształceniu roboty edukacyjne i przemysłowe, wyposażenie dodatkowe robotów, zrobotyzowane zestawy edukacyjne oraz oprogramowanie z symulacją 3D (w j. polskim). Roboty programowane są w języku ACL (standard przemysłowy) i posiadają sterowniki do 8-miu osi sterowanych.

 
empty

Roboty

Roboty proponowane przez naszą firmę są robotami edukacyjnymi umożliwiającymi pełną naukę obsługi i zasad programowania robotów przemysłowych. Wśród robotów znajdują się roboty firmy INTELITEK oraz KUKA.

Dowiedz się więcej
Roboty
empty

Coboty

Roboty współpracujące COBOT są jednym z najnowszych elementów naszej oferty. Są to roboty umożliwiające pracę z człowiekiem bez konieczności zamykania w klatkach. Łatwość ich programowania sprawia, że idealnie nadają się również w celach edukacyjnych.

Dowiedz się więcej
Coboty
empty

Oprogramowanie

Zawarte w tym dziale oprogramowanie jest oprogramowaniem symulacyjnym, które pozwala na projektowanie trajektorii ruchu oraz pracy w przestrzeni roboczej wybranych robotów. Symulacja pracy robotów umożliwia przewidywanie kolizyjności oraz naukę zasad rządzących ruchami robotów.

Dowiedz się więcej
Oprogramowanie