Stanowiska szkoleniowe są nowym, innowacyjnym pomysłem firmy TOCK-AUTOMATYKA na kształcenie osób w zakresie wiedzy praktycznej dotyczącej umiejętności mocowania przedmiotów oraz dokonywania pomiarów przy pomocy wszelkich środków dostępnych na rynku.

Wspomniane stanowiska pozwalają nie tylko na nabywanie umiejętności wymaganych przez firmy produkcyjne na rynku pracy, ale także na zdolność do sprawdzania wyniku własnej pracy powstałej w wyniku procesu wytwarzania.

 
empty

Mocowanie przedmiotów

Celem istnienia stanowiska do mocowania przedmiotów na frezarkach jest pokazanie i nauczenie sposobów mocowania przedmiotów obrabianych na stołach frezarek innych niż imadło. Stanowisko składa się ze stołu ze specjalnie przygotowanymi narzędziami, zestawem ćwiczeń i elementami mocującymi.

Dowiedz się więcej
Mocowanie przedmiotów
empty

Pomiary ręczne

Stanowisko do pomiarów ręcznych przeznaczone jest do nauki sposobu mierzenia wartości rozmaitych wielkości przy pomocy różnorodnych ręcznych narzędzi pomiarowych. Stanowisko składa się ze stołu wyposażonego w ręczne przyrządy i urządzenia miernicze, elementy do pomiarów, zestawu ćwiczeń dla osób korzystających ze stanowiska i podręczniki firmy Mitutoyo.

Dowiedz się więcej
Pomiary ręczne
empty

Pomiary ręczne i elektroniczne

Stanowisko do pomiarów ręcznych i elektronicznych jest rozszerzoną wersją stanowiska do pomiarów ręcznych o możliwości, jakie dają przyrządy elektroniczne. Jest to zaletą stanowiska, gdyż pozwala to na naukę zasad pomiarów przy pomocy przyrządów takich jak czujniki zegarowe czy liniały pomiarowe.

Dowiedz się więcej
Pomiary ręczne i elektroniczne