Firma TOCK-AUTOMATYKA oferuje własnej konstrukcji i produkcji lekkie szkoleniowo-narzędziowe obrabiarki CNC typów: frezarka TOCK VMC-2000, tokarka TOCK HTC-4000 oraz tokarka z narzędziami napędzanymi TOCK HTC-5000.

Obrabiarki zostały wytworzone w standardach przemysłowych oraz zapewniają maksymalizację efektów kształcenia praktycznego CNC z zapewnieniem najwyższych standardów biernego i czynnego bezpieczeństwa. Obrabiarki pozwalają na kształcenie praktyczne we wszystkich trybach programowania obrabiarek CNC od kodów G i M, cykli obróbczych, konturów aż po nakładki technologiczne z grafiką symulacji 3D. 

Obrabiarki wyposażone są w najnowsze przemysłowe napędy serwo Sinamics S120 i sterowania CNC typu Sinumerik 828D firmy Siemens oraz posiadają unikalne zasilanie 1-fazowe 230 VAC. Kompaktowe wymiary gabarytowe oraz umiarkowany ciężar obrabiarek, pozwalają na ich zainstalowanie w pracowniach szkoleniowych, praktycznie niemal bez żadnych prac adaptacyjnych. Obrabiarki TOCK są innowacyjnymi i unikalnymi na rynku obrabiarkowym.

empty

Frezarka CNC TOCK VMC-2000

TOCK VMC-2000 jest lekkim, pionowym centrum frezarskim z wrzecionem o mocy 1kW, automatycznym magazynem narzędziowym, sondą pomiarową narzędzi oraz pełnym wyposażeniem technologicznym.

Dowiedz się więcej
Frezarka
empty

Tokarka CNC TOCK HTC-4000

TOCK HTC-4000 jest lekkim centrum tokarskim CNC z wrzecionem o mocy 1 kW i automatyczną głowicą narzędziową oraz pełnym wyposażeniem technologicznym.

Dowiedz się więcej
Tokarka
empty

Tokarka CNC TOCK HTC-5000
z narzędziami napędzanymi

TOCK HTC-5000 jest lekkim centrum tokarskim z narzędziami napędzanymi CNC z automatyczną głowicą narzędziową, modułem frezującym z dwoma wrzecionami, co umożliwia toczenie i frezowanie w jednym zamocowaniu.

Dowiedz się więcej
Tokarka z narzędziami napędzanymi