empty

Symulator spawania w rozszerzonej rzeczywistości - SOLDAMATIC

Rozszerzona rzeczywistość (AR - augmented reality) jest to rozwiązanie łączące świat rzeczywisty ze światem generowanym komputerowo. Wykorzystuje się rzeczywisty
obraz z dwóch kamer, na który nakładana jest generowana w czasie rzeczywistym grafika komputerowa 3D. Nie należy mieszać pojęć rozszerzonej rzeczywistości (AR) z wirtualną rzeczywistością (VR). (...)

Czytaj dalej
Pracownie spawania
empty

Zrobotyzowane stanowisko spawalnicze

 Zrobotyzowane stanowisko spawalnicze SOLDAMATIC to rozwiązanie szkoleniowe dla automatyzacji spawania, korzystające z rozszerzonej rzeczywistości. Wykorzystuje ono prawdziwe przemysłowe roboty lub coboty.
W bezpiecznym, przyjaznym do nauki oraz czystym otoczeniu, pozwala radykalnie zwiększyć efektywność kształcenia w zakresie robotyzacji procesów spawania (...)


Czytaj dalej
Zrobotyzowane stanowisko spawalnicze
empty

Pracownie spawalnicze
z symulatorami w rozszerzonej
rzeczywistości

TOCK-AUTOMATYKA oferuje pracownie szkolenia spawaczy, systemu SOLDAMATIC IE, który jest unikalnym i pierwszym rozwiązaniem szkolenio-
-wym dla spawaczy, korzystającym z rozszerzonej rzeczywistości. Używając prawdziwych palników spawalniczych, kursanci mogą rozwijać zdolności manualne i pamięć mięśniową, bez ryzyka poparzenia, (...)


Czytaj dalej
Oferta pracowni spawalniczej